LG 55NANO759PA | 55"
čierna
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, image 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, image 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, image 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, image 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, image 5 of 5
Ilustračný obrázok
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, thumbnail 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, thumbnail 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, thumbnail 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, thumbnail 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | čierna, thumbnail 5 of 5
Produkt je momentálne vypredaný
Objavte viac Televízory
Audio
2 x 10 W
Displej
LCD
Energetická značka
G
Farba
čierna
Hmotnosť
15000.0 g
Operačný systém
WebOS 6.0
Poznámka
Pripojenia
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI 2.0, CI+ 1.4, digitálny audio výstup, 3,5 mm audio výstup, eARC
Pripojiteľnosť
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0
Rok výroby
2021
Rozlíšenie obrazovky
3840 x 2160 (4K UHD)
Rozmery
1235 x 774 x 232 mm
Tuner
DVB-C/-T/-T2/-S/-S2 HEVC (H.265)
VESA
300 x 300
Veľkosť obrazovky
55.0 "