Samsung S24E650DW | 24"
čierna
  • Samsung S24E650DW | 24" | čierna, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | čierna, image 2 of 2
Ilustračný obrázok
  • Samsung S24E650DW | 24" | čierna, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | čierna, thumbnail 2 of 2
Produkt je momentálne vypredaný
Objavte viac Monitory
Displej
PLS, 60 Hz
Farba
čierna
Hmotnosť
5300.0 g
Poznámka
Pripojenia
DVI-D, VGA
Reakčný čas
4.0 ms
Rozlíšenie obrazovky
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozmery
554 x 357 x 224 mm
Veľkosť obrazovky
24.0 "