Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Ilustračný obrázok
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Produkt je momentálne vypredaný
Objavte viac Notebooky Acer
  • Úložný priestor
    256 GB
  • Typ pevného disku
    SSD
  • Veľkosť pamäte
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Veľkosť obrazovky
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Procesor
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Počet jadier procesora
    8
Displej
IPS, 60 Hz
Dotykový displej
áno
Farba
strieborná
Grafická karta
Intel UHD Graphics
Hmotnosť
1540.0 g
Operačný systém
Windows 11 Home
Optická mechanika
nie
Ostatné
nie
Podsvietenie klávesnice
Poznámka
Počet jadier procesora
8
Pripojenia
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, audio vstup/výstup
Pripojiteľnosť
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Procesor
Intel Core i3-N305
Rozloženie klávesnice
BE (belgický)
Rozlíšenie obrazovky
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozmery
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Rýchlosť procesora
1.80 GHz
Typ pamäte
LPDDR5
Typ pevného disku
SSD
Veľkosť obrazovky
14.0 "